Ruba Pantolon

Ara

hakkimizda

İzmir de 1977 yılında iki genç girişimci kardeş tarafından kurulan Ruba, “ Yalnızca Erkek Pantolon” felsefesiyle kurulmuştur. Kuruluşumuz, Türkiye’de kentleşmenin başladığı ve beraberinde seri üretim ile hazır giyim ihtiyacının daha yaygın olduğu yıllara denk gelmektedir. 
Bugun sektorde 43. Senesini dolduran Ruba Pantolon, erkek giyim alanında ekol yaratmış, misyonları tasarım ve inovasyon olan tecrübeli üretici bir aile şirketidir. Kurulduğu ilk günden itibaren önceliği dinamik bir stil, kaliteli malzeme, kusursuz işçilik ve özgün bir kalıp olmuştur. Ruba günümüzde modern çizgisini geleneksel ifadeleri de içine alan zamansız parçalara dönüştürmek olan çağdaş üretim anlayışa sahiptir.
Bugün İzmir'de bulunan modern üretim tesislerinde, Türkiye'nin  en iyi kalıp kesimlerine sahip pantolonlarını, uzman ellerde adeta bir terzi mahareti ve yüksek kalite standartlarında üretmeye devam etmektedir.
RUBA Pantolonlarının üretiminde kullanılan kumaş ve aksesuarlar, dünyanın kendi konusunda en kaliteli üretim yapan firmalarından temin edilmekte ve yüksek kalite standartlarına  sahip olmasına özellikle dikkat etmektedir.
RUBA Pantolon Türkiye’nin 500 den fazla değişik perakende noktasında bulunan butik mağazalarında tüketicisi ile buluşmaktadır. Bugün 15 ayrı AVM ve 1 cadde mağazası ile RUBA ürünlerini satan Türkiye’nin ilk pantolon konsept magaza sahibidir.

Güzel giyinmenin herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Dünya bilgi teknolojileri sayesinde görsel algının çok güçlü bir etki olduğu ve toplumları kültürel alanda dönüştürdüğü bir yer haline geldi. Dönüşen dünya da, giyim tarzı en etkili ifade tarzına dönüşmüştür. Modanın gücü  “bireyin kendini en iyi ifade ettiği” yeni bir kimlik bir zeminine oturmuştur. Değişimin zamansız bir hale geldiği bu duruma uygun bir tavır sergilemek istiyoruz.

 
Ruba Pantolon olarak Türkiye Tekstil sektöründe bulunduğumuz konumu; çok çalışmamıza ve müşterilerimize kusursuz hizmet vermeyi görev bilmemize borçluyuz. Bu hizmet zarfında, Ruba Pantolon tercih eden her kullanicimiza ulasmayi hedefliyoruz.
                                                                                          
Kaliteli, rahat ve konforlu ürünler üretmeyi, bunu yaparken kendilerini mesleklerine adamış, yüksek ahlaki değerlere sahip, üstün nitelikli, insana değer veren, ve tekstil endüstrisini bugünkü durumundan daha ileriye götürecek azim ve kararlılık içinde çalışacak kalifiye insan  yetiştirmeyi hedefliyoruz.
 
Üretim ve istihdamla bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunarak bölgemizin, ülkemizin ve dünyamızın ekonomik, kültürel, sosyal ve teknolojik gelişimine katkıda bulunmayı, Yaptığımız her ürün için, her durumda kusursuz müşteri memnuniyeti sağlamayı, hizmetlerimizi şartsız olarak müşterilerimize en iyi şekilde sunmayı, kendimize görev biliyoruz.